HAKKIMIZDA | Diyarbakır Avukat

Halit Özel Avukatlık & Arabuluculuk | Diyarbakır Avukatlık, Diyarbakır Arabuluculuk

Turkish English French German Russian

HAKKIMIZDA | Diyarbakır Avukat

 

                 

 

            Hukuk büromuz , Av. Halit Özel tarafından kurucu ve yönetici sıfatıyla kurulmuştur.Diyarbakır ili, merkez Yenişehir ilçesinde faaliyetlerine devam etmekte olup, yerli ve yabancı müvekkil odaklı hukuk hizmeti konusunda 19 yılı aşkın bir süredir, gerçek kişi, şirket ve kurumlara yurtiçinde ve yurtdışında genel hukuk hizmetleri vermektedir.

                Hukuk büromuz , süreç içerisinde edinilmiş tecrübesinden yararlanarak, sonuca yönelik ve etkin bir hukuk hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Hukuk büromuz bünyesinde yapılan işlerin çeşitliliği sayesinde , takım arkadaşlarının ilgi duyduğu alanda çalışmasına olanak vererek, daha verimli bir hukuk üretimi sağlamayı amaçlamaktadır. Sorunların çözümünde , ortak fikre ve işbirliğine inanır, bilgi, teknoloji ve tecrübeye değer verir, ofis içi çalışmaları ile sürekli dinamik kalır, bu anlamda usta çırak ilişkisine inanır.

                 Hukuk büromuz , bireysel ve kurumsal müvekkillerine , avukatlık, arabuluculuk, müşavirlik ve danışmanlık hizmeti verirken , koruyucu hukuk kurallarını referans almakla işe başlar. Hukuki ihtilafların çözümünde uzmanlaşma kültürünün yerleşmesi felsefesine inanır, bu bağlamda  büromuz, dava departmanı, arabuluculuk departmanı, danışmanlık departmanı, İş ve Tazminat Hukuku departmanı, Ceza Hukuku departmanı, Şirketler Hukuku departmanı ile icra ve iflas Hukuku departmanı vs. şeklinde hizmet vermek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.            

            Hukuk büromuzun nihai hedefi , uzman hukukçu ve hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortakları ile birlikte , müvekkillerine en uygun hukuki çözümü , en kaliteli biçimde üretip sunmaktır.